Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Produkcja, Praca fizyczna, Lublin
Home Praca Produkcja, Praca fizyczna Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka

firmowe
Dodano: 18 grudnia 2020
ID oferty: 6300

    Zakres obowiązków:
    Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych
    Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
    Produkcja kiełbas
    Odważanie produktów
    Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
    Oferujemy:
    Oferta skierowana do osób mieszkających w pasie przygranicznym
    Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
    Przyjazny system zaliczek
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
    Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
    Wymagania:
    Umiejętność pracy w zespole
    Wytrzymałość fizyczna
    Gotowość do pracy na dwie zmiany
    Prawo jazdy kat. B
    Własny samochód

    Ogłoszenia podobne

    za darmo

    Telefon: 814400972 pokaż
    Adres: Lublin, lubelskie
    użytkownik: @mp@cp-personal.com