Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca
Praca Pracownik produkcji bez znajomości języka – Niemcy

Pracownik produkcji bez znajomości języka – Niemcy

Dodano: 1 sierpnia 2022
ID oferty: 6896

    Zakres obowiązków:

    • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
    • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
    • Odważanie produktów
    • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
    Wymagania:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wytrzymałość fizyczna
    • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
    • Gotowość do pracy dwuzmianowej
    • Mile widziany własny samochód
    Oferujemy:

    • Pracę od zaraz!
    • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13 € brutto/h, a po 3 miesiącach 13,50 € brutto/h!
    • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 61 € za tydzień .

    • Testy na koronawirusa – Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
    • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
    • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
    • Tanie obiady w stołówce zakładowej oraz rabat w sklepie przyzakładowym
    • Możliwość pobrania bezpłatnego karnetu na siłownię/basen
    • Bezpłatną odzież roboczą
    • Wsparcie polskiego koordynatora

    Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
    Telefon: 504 969 041
    Mail: ml@cp-personal.com
    Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
    KRAZ 11738

    Twoja ocena: oceń ofertę
    Ocena oferty: 0 - 0 głosów

    Ogłoszenia podobne

    Użytkownik: @concept