Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca za granicą
Praca Praca za granicą Pracownik produkcji – pakowanie ciastek – Niemcy

Pracownik produkcji – pakowanie ciastek – Niemcy

Dodano: 13 grudnia 2021
ID oferty: 6746

    Zakres obowiązków:

    • Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań
    • Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych
    • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

    Oferujemy:

    • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h – zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
    • Start:15.12.2021
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
    • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
    • Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie
    • Wsparcie polskiego koordynatora
    • Przyjazny system zaliczek

    Wymagania:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne
    • Gotowość do pracy trzyzmianowej
    • Mile widziany własny samochód

    Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA

    Telefon: 504 969 041

    Mail: ml@cp-personal.com

    Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

    KRAZ 11738

    Twoja ocena: oceń ofertę
    Ocena oferty: 0 - 0 głosów

    Ogłoszenia podobne

    Użytkownik: @concept