Zakres obowiązków:

  • Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
    Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca za granicą
    Praca Praca za granicą Pracownik magazynu z wyposażeniem łazienek – Niemcy

    Pracownik magazynu z wyposażeniem łazienek – Niemcy

    Dodano: 17 grudnia 2021
    ID oferty: 6762

      • Przygotowanie do transportu
      • Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

      Wymagania:

      • Zdolność do szybkiego przystosowywania się
      • Wytrzymałość fizyczna
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
      • Prawo jazdy kat. B
      • Własny samochód mile widziany

      Oferujemy:

      • Umowa na warunkach niemieckich
      • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
      • Zatrudnienie na dłuższy czas
      • Praca na jedną zmianę
      • Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
      • Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
      • Wsparcie polskiego koordynatora

      Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA

      Telefon: 504 969 041

      Mail: ml@cp-personal.com

      Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

      KRAZ 11738

      Twoja ocena: oceń ofertę
      Ocena oferty: 0 - 0 głosów

      Ogłoszenia podobne

      Użytkownik: @concept
      OgloszeniaRzeszow.pl - bezpłatne ogłoszenia w Twoim mieście.