Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca za granicą
Praca Praca za granicą Pracownik magazynu odzieży – Niemcy – praca od 1.04.2022

Pracownik magazynu odzieży – Niemcy – praca od 1.04.2022

Dodano: 17 marca 2022
ID oferty: 6820

    Zakres obowiązków:

    Pakowanie markowej odzieży i gadżetów
    Komisjonowanie przy pomocy skanera
    Ogólne prace magazynowe

    Wymagania:

    Gotowość do pracy na 2 zmiany
    Zdolność do szybkiego przystosowywania się
    Doświadczenie na podobnym stanowisku
    Wytrzymałość fizyczna i sumienność
    Prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)

    Oferujemy:

    Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie
    Wynagrodzenie w wysokości 11,30 € brutto/h
    Komfortowe zakwaterowanie
    Wsparcie polskiego koordynatora

    Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
    Telefon: 504 969 041
    Mail: ml@cp-personal.com
    Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
    KRAZ 11738

    Twoja ocena: oceń ofertę
    Ocena oferty: 0 - 0 głosów

    Ogłoszenia podobne

    Użytkownik: @concept