Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów
  • Kontrola jakości
    Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca za granicą
    Home Praca Praca za granicą Praca dla studentów/uczniów na okres świąteczny

    Praca dla studentów/uczniów na okres świąteczny

    Dodano: 13 grudnia 2021
    ID oferty: 6742

      • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

      Oferujemy:

      • Wynagrodzenie w wysokości 11 € – 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
      • Zwrot kosztów dojazdu (max. 100 €) po spełnieniu podstawowych warunków
      • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
      • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
        = wyższa stawka netto!
      • Bezpłatne testy na koronawirusa podczas pracy
      • Komfortowe warunki mieszkaniowe – pokoje max. dwuosobowe
      • Wsparcie polskiego koordynatora

      Wymagania:

      • Wytrzymałość fizyczna
      • Pełnoletność – wymóg konieczny
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
      • Mile widziany własny samochód

      Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA

      Telefon: 504 969 041

      Mail: ml@cp-personal.com

      Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

      KRAZ 11738

      Ogłoszenia podobne

      użytkownik: @concept
      OgloszeniaRzeszow.pl - bezpłatne ogłoszenia w Twoim mieście.