Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

000 zł

Poszukujemy Szefów Kuchni

  • Dodano: 14 grudnia 2012 12:20
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

Opis ogłoszenia

Eurest Poland do restauracji pracowniczej poszukuje:
Szefa kuchni

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
• Organizowanie i koordynowanie pracy pracowników kuchni aby zapewnić ciągłości produkcji, standardy jakościowe i procedury oraz współpraca z kierownikiem restauracji
• Dbanie o zaopatrzenie restauracji w towar konieczny do prawidłowego jej funkcjonowania.
• Zapewnienie optymalnego kosztu surowca
• Opracowanie menu restauracji oraz tworzenie, proponowanie i wprowadzanie nowych procedur
• Rozliczenie produkcji

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako Szef Kuchni
• Wykształcenie średnie lub zawodowe gastronomiczne
• Umiejętność organizowania pracy sobie i zespołowi,
• Nastawienie na satysfakcję klienta i rozumienie jego potrzeb
• Umiejętność przekazywania wiedzy i szkolenia zespołu
• Samodzielność w działaniu
• Elastyczność i dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie sieciowej
• Atrakcyjny pakiet opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres wsk.rzeszow@eurest.pl

Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

brak tagów

333 wyświetleń ogłoszenia, 1 dzisiaj

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje na temat autora ogłoszenia

Inne ogłoszenia użytkownika EurestPoland

Zobacz ogłoszenia EurestPoland »

Ogłoszenia Rzeszów