Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

3000 zł

Poszukuje Przedstawicieli !

  • Dodano: 16 września 2012 13:49
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

Opis ogłoszenia

Renomowana Kancelaria Odszkodowawcza poszukuje współpracowników na stanowisko:
Przedstawiciel
PRACA STAŁA LUB DODATKOWA
Zakres obowiązków:
- dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach i podpisanie umowy
- obsługa klientów wskazanych przez Spółkę
- po zdobyciu doświadczenia rekrutowanie współpracowników
- prowadzenie Przedstawicielstwa Firmy
Oferujemy:
- wysokie zaliczki płatne po podpisaniu umowy – do 800 zł za sprawę,
- wysokie wynagrodzenia prowizyjne – w zależności od wyników możliwość -zarobkowania od kilku do kilkunastu tysięcy złotych,
- atrakcyjny system motywacyjny,
- wyłączność na danym terenie
- skuteczny system szkoleń

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: loslaw@op.pl koniecznie z dopiskiem ODSZKODOWANIA , inf. 536524775

Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

brak tagów

312 wyświetleń ogłoszenia, 1 dzisiaj

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje na temat autora ogłoszenia

  • Login: loslaw
  • Użytkownik od: 16 września 2012

Inne ogłoszenia użytkownika loslaw

Zobacz ogłoszenia loslaw »

Ogłoszenia Rzeszów