Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

 

20 zł

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie, szkolenia narciarskie, Instruktor narciarski, Instruktor snowboardu. Tel. 506 046 300

  • Miasto / Miejscowość: Zakopane
  • Telefon: 506046300
  • Dodano: 10 grudnia 2011 15:12
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie, szkolenia narciarskie, Instruktor narciarski, Instruktor snowboardu. Tel. 506 046 300

Opis ogłoszenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych kursach przeprowadzanych indywidualnie bądź grupowo. Nasza oferta skierowana jest do osób o zróżnicowanym poziomie umiejętności oraz wieku. Przyjdź do nas a my zadbamy o twoje umiejętności i bezpieczeństwo, zapewnimy fachową opiekę, efekty w nauczaniu oraz świetną zabawę.
Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe.Szkolenia przeprowadzamy na stokach Zakopanego oraz okolic traktując indywidualnie każdego kursanta biorąc pod uwagę jego stopień zaawansowania oraz predyspozycje. Ten sposób działania gwarantuje skuteczne, trwałe i szybkie rozwiniecie umiejętności oraz daje satysfakcję z widocznych postępów.
Program szkoły przewiduje aktywne formy nauki związane z szeregiem ćwiczeń sprawnościowych przeplatanych zabawą co prowadzi do poznania różnych technik jazdy na nartach i snowboardzie.

http://www.synergia-ski.pl

e-mail: wojciech@synergia-ski.pl
Tel. 506 046 300


Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Ogłoszenia Rzeszów