Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

 

849 zł

MAJÓWKA Budapeszt-Wiedeń-Praga objazdowa 5 dni

  • Telefon: 323460306
  • Dodano: 3 kwietnia 2013 11:03
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

MAJÓWKA Budapeszt-Wiedeń-Praga objazdowa 5 dni

Opis ogłoszenia

MAJÓWKA / Budapeszt-Wiedeń-Praga objazdowa 5 dni

PROGRAM IMPREZY:

1 DZIEŃ: wyjazd z Polski według rozkładu.

2 DZIEŃ: poranny przyjazd do Budapesztu, przerwa śniadaniowa (zakup we własnym zakresie) i po przerwie rozpoczęcie zwiedzania od Wzgórza Gellerta, skąd rozpościera się panorama na miasto. Kolejnym punktem programu będą Wzgórza Zamkowe, dziedziniec Pałacu Królewskiego, ulice Starówki Budańskiej, Kościół Macieja oraz Baszty Rybackie. Około godzinna przerwa obiadowa. Następnie udamy się na zwiedzanie Pesztu, gdzie zo- baczymy: plac Millenium i bazylikę św. Stefana. Zakończenie zwiedzania około godz. 18.00, przejazd na nocleg około Budapesztu.

3 DZIEŃ: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Wiednia, rozpoczęcie zwiedzania miasta, min.: kamienica Hun- dertwassera – kontrowersyjnego architekta wiedeńskiego, Belweder, objazd Ringstrasse autokarem (Urania, Muzeum Sztuki Użytkowej, park Miejski, Opera, plac Marii Teresy, Hofburg, parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, Kościół Wotywny, budynek Giełdy) i spacer po starówce. Przejazd do Schoenbrunn i zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów. Zakończenie zwiedzania w godzinach wieczornych. Przejazd autokarem do hotelu w Czechach, nocleg.

4 DZIEŃ: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, złożenie bagaży w autokarze. Zwiedzanie Pragi rozpoczniemy na Hradczanach, przejdziemy na rynek hradczański, gdzie zobaczymy: pałac Schwarcenbergów, kościół i klasztor św. Benedykta, kompleks Zamku Królewskiego, kościół św. Jerzego i Złotą Uliczkę. Z rynku hradczańskiego udamy się na zwiedzanie kompleksu zamkowego i dalej w kierunku Mostu Karola, którym przejdziemy na teren Starego Miasta. Na staromiejskim rynku zo- baczymy: ratusz z Orlojem, pomnik Jana Husa, kościół Matki Bożej przed Tynem. Z rynku wyjdziemy w kierunku Vaclavskiego Namesti, gdzie zakończymy zwiedzanie. W godzinach wie- czornych przejazd na nocleg na terenie Czech.

5 DZIEŃ: po śniadaniu wyjazd do Polski, przyjazd do poszczególnych miast. Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie.

W CENIE ZAPEWNIAMY: -Czas trwania 5 dni -Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 os. -1 nocleg ze śniadaniem w okolicach Budapesztu, 2 noclegi ze śniadaniami na terenie Czech. -Zwiedzanie Budapesztu, Wiednia i Pragi -Transport autokarem klasy LUX(barek, klimatyzacja, DVD, toaleta) -Opieka pilota

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO: -Ubezpieczenie NW i KL 50 pln / osoba/ turnus. -bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy – (około 1000 KCC, około 25, około 2000 HUF)

od:2013-04-27 do:2013-05-01 5 weekend A 849 PLN


Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

330 wyświetleń ogłoszenia, 1 dzisiaj

  

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Ogłoszenia Rzeszów