Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

 

1250 zł

Kolonie w Karpaczu-Poszukiwacze skarbów 9-16 lat

  • Telefon: 32 346 03 06
  • Dodano: 5 kwietnia 2013 14:08
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

Kolonie w Karpaczu-Poszukiwacze skarbów 9-16 lat

Opis ogłoszenia

Kolonia w Karpaczu, OW Skarbnik – POSZUKIWACZE ZAGINIONYCH SKARBÓW ! (9 – 16 lat)

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy „SKARBNIK położony jest w Karpaczu Dolnym na stoku góry, z której rozlegają się przepiękne widoki. W sąsiedztwie przepływa rzeka Łomnica. Ośrodek znajduje się w odległości ok. 1 km od centrum miasta. Dysponuje miejscami noclegowymi w część hotelowej w pokojach 3, 4, 6 osobowych z łazienkami. Każdy pokój posiada balkon, TV, radio. Do dyspozycji gości: jadalnia, taras widokowy, bilard, tenis stołowy, boisko do piłki nożnej i krąg ogniskowy

. WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni posiłek – śniadanie. Suchy prowiant na drogę powrotną.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

Dzień 1: Wyjazd autokarem z Katowic, parking przy McDonalds, Al. Górnośląska w str. Wrocławia (naprzeciwko CH Trzy Stawy) – godz. 12.45. Przejazd do OW „SKARBNIK w Karpaczu, zakwaterowanie, kolacja.

Dzień 2 – 9: Realizacja programu m.in.: – całodniowa wycieczka autokarowa do PRAGI (obowiązkowy paszport lub dowód tymczasowy). W programie zwiedzania: Stare miasto, Hradczany, Zamek Królewski, Katedra Św. Wita, Bazylika Św. Jerzego, Most Karola, Rynek z zabytkowym zegarem Orloj, – wycieczka autokarowa po Kotlinie Jeleniogórskiej: piesze wejście na zamek Chojnik, zwiedzanie zamku, przejście ścieżką Kunegundy, zejście do Sobieszowa przez Zbójeckie Skały. Przejazd w okolice Szklarskiej Poręby. Spacer do Wodospadu Szklarki. Zwiedzanie Muzeum Ziemi z kolekcją minerałów i kamieni z całego świata. Przejście na Skwer Radiowej Trójki – jedyny „radiowy skwer w Polsce. W „Alejce Trójkowych Gwiazd odciski ust Piotra Kaczkowskiego, Marka Niedźwiedzkiego, Moniki Olejnik i innych osobliwości Programu Polskiego Radia. Spacer do największego wodospadu w Karkonoszach – Kamieńczyka, – zjazd letnim torem saneczkowym KOLOROWA, który pozwala korzystać z przyjemności jazdy na sankach nie tylko zimą. Czynny jest zawsze, gdy na stokach nie ma śniegu. Długość zjazdu 1060 m, podjazd 350 m, czas podjazdu wraz ze zjazdem ok. 5 minut, prędkość maksymalna (regulowana odśrodkowymi hamulcami) 30 km/h, – wycieczki spacerowe po okolicy wytyczonymi ścieżkami dydaktycznymi w pobliskim lesie, zbieranie leśnego runa, – wycieczka piesza do Świątyni WANG – średniowieczna drewniana świątynia stanowi największą atrakcję Karpacza. Powstała na przełomie XII wieku nad jeziorem Vang w południowej Norwegii. Do Karpacza trafiła dzięki hrabiemu von Reden z pobliskiego Bukowca w XIX wieku. Część elementów jest oryginalna, pozostałe są wiernymi kopiami wykonanymi przez okolicznych rzemieślników. – gry i zabawy – zajęcia terenowe, rozgrywki sportowe, olimpiada kolonijna, konkursy z nagrodami, – ognisko z pieczeniem kiełbasek połączone z konkursem piosenek, wybory Miss i Mistera, – dyskoteka na terenie ośrodka.

Dzień 10: Wykwaterowanie po śniadaniu. Wyjazd w drogę powrotną.

ŚWIADCZENIA: Cena obejmuje: – przejazd autokarem turystycznym z licencją, zezwoleniem i aktualnymi badaniami technicznymi, – 9 noclegów, – wyżywienie – 4 posiłki dziennie suchy prowiant na drogę powrotną, – opiekę wychowawców, – doraźną, miejscową opiekę medyczną (na telefon), – ubezpieczenie NNW na 10 000 PLN, – wycieczkę autokarową do Pragi, – wycieczkę autokarową po Kotlinie Jeleniogórskiej, – zjazd letnim torem saneczkowym KOLOROWA.

od:2013-07-06 do:2013-07-15 10 katalogowa A 1250 PLN sprawdź miejsca

od:2013-07-15 do:2013-07-24 10 katalogowa A 1250 PLN sprawdź miejsca


Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

271 wyświetleń ogłoszenia, 1 dzisiaj

  

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Ogłoszenia Rzeszów