Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

 

889 zł

Kolonia w Bukowinie Tatrzańskiej-Odyseja Kosmiczna

  • Telefon: 32 346 03 06
  • Dodano: 5 kwietnia 2013 14:12
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

Kolonia w Bukowinie Tatrzańskiej-Odyseja Kosmiczna

Opis ogłoszenia

Kolonia w Bukowinie Tatrzańskiej, OW Morskie Oko – ODYSEJA KOSMICZNA ! (9 – 15 lat)

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wczasowy MORSKIE OKO to piękny 3 piętrowy dom położony w samym centrum miejscowości. Jedna część wykończona jest w stylu regionalnym w drewnie, druga murowana. Atutami obiektu jest malownicze położenie w sąsiedztwie gór i lasów. W odległości 700 m mieszczą się nowo powstałe BASENY TERMALNE. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2, 3, 4 osobowych typu studio z łazienkami. Do dyspozycji uczestników: tenis stołowy, miejsce na ognisko lub grill.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni posiłek – śniadanie. Suchy prowiant na drogę powrotną.

ANIMACJE: Plan zajęć KOLONII KOSMITÓW: – Ufocjada – zabawa integracyjna z elementami teatralnymi, – Kosmiczny cyrk – zabawa integracyjna z elementami występów cyrkowych, – Chińczyk w kosmosie – gra terenowa nieco kosmiczna, – Co wiem o ziemi – konkurs wiedzy, zajęcia edukacyjne, – Co wiem o kosmosie – konkurs wiedzy, zajęcia edukacyjne, – Międzygalaktyczny bal – bal przebierańców dla najdziwniejszych stworów z kosmosu, – Wybory najsympatyczniejszego Supermena i Supermenki – w konkursie mogą wziąć udział również kandydaci spoza planety Krypton.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

Dzień 1: Wyjazd autokarem z Katowic, parking przy McDonalds, Al. Górnośląska w str. Wrocławia (naprzeciwko CH Trzy Stawy) – godz. 13.45. Przejazd do OW „Morskie Oko w Bukowinie Tatrzańskiej, zakwaterowanie, kolacja.

Dzień 2 – 7: Realizacja programu m.in.: – całodniowa wycieczka autokarowa do ZAKOPANEGO, spacer Krupówkami – najbardziej tętniącą życiem ulicą w mieście, wjazd kolejką na GUBAŁÓWKĘ – piesze przejście z przewodnikiem stokiem Gubałówki na BUTOROWY WIERCH – zjazd koleją krzesełkową, – wstęp na Baseny Termalne – 1 wejście w turnusie, 700 m od ośrodka (w razie potrzeby możliwość dokupienia kolejnych wejść na miejscu zgodnie z cennikiem), – piesze wycieczki po okolicy – spacery w punkty widokowe takie jak: Polana Głodówka, Jurgów, Rusiński Wierch, – gry i zabawy: zajęcia terenowe, biegi terenowe, rozgrywki sportowe, olimpiada kolonijna, konkursy z nagrodami, – ognisko z pieczeniem kiełbasek połączone z konkursem piosenek, wybory Miss i Mistera, – dyskoteka na terenie ośrodka.

Dzień 8: Wykwaterowanie po śniadaniu. Wyjazd w drogę powrotną.

ŚWIADCZENIA: Cena obejmuje: – przejazd autokarem turystycznym z licencją, zezwoleniem i aktualnymi badaniami technicznymi, – 7 noclegów, – wyżywienie – 4 posiłki dziennie suchy prowiant na drogę powrotną, – opiekę wychowawców, – doraźną, miejscową opiekę medyczną (na telefon), – ubezpieczenie NNW na 10 000 PLN, – bilet wstępu na Baseny Termalne w Bukowinie, – wycieczkę autokarową z przewodnikiem do Zakopanego.

od:2013-06-30 do:2013-07-07 8 katalogowa A 889 PLN sprawdź miejsca

od:2013-07-07 do:2013-07-14 8 katalogowa A 889 PLN sprawdź miejsca


Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

299 wyświetleń ogłoszenia, 1 dzisiaj

  

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Ogłoszenia Rzeszów