Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

do negocjacji

Elektryk

  • Ulica: 3 Maja
  • Miasto / Miejscowość: Kraków
  • Telefon: 123784830
  • Kod pocztowy: 30-062
  • Dodano: 25 września 2012 13:16
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

Opis ogłoszenia

Dla naszego klienta, niemieckiej agencji zatrudnienia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Zakres obowiązków:
- montaż, instalacja oraz naprawa instalacji elektrycznych w budownictwie jednorodzinnym oraz budynkach przemysłowych,
- usuwanie awarii, naprawa i konserwacja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego,
- prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączniki, przełączniki elektryczne).

Wymagania:
- minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- gotowość podjęcia pracy od zaraz,
- własny samochód,
- mile widziane uprawnienia grupy SEP.

Oferta:
- stabilna umowa na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę,
- stawka netto 9 €/godz.,
- potrzebne narzędzia i ubranie robocze zapewnione przez pracodawcę,
- opieka polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie www.globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

315 wyświetleń ogłoszenia, 1 dzisiaj

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje na temat autora ogłoszenia

Inne ogłoszenia użytkownika globalforce

Zobacz ogłoszenia globalforce »

Ogłoszenia Rzeszów