Witaj, Gościu! [ Zarejestruj się w 30 sekund! | Zalogujrss  | Ulubione oferty Moje ulubione

do negocjacji

10 x praca dodatkowa w weekendy dla osób do 30tym roku życia 250 zł netto!

  • Ulica: św. ducha
  • Miasto / Miejscowość: Rzeszów
  • Telefon: 585858072
  • Dodano: 26 września 2012 10:10
  • Wygasa za: Ogłoszenia wygasło

Opis ogłoszenia

Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów z branży farmaceutycznej poszukuje osób po 30tce do pracy w całej Polsce: Warszawa, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Wrocław, Rzeszów, Tarnów.

Obowiązki:
- wręczanie klientom broszur firmowych
- udzielanie informacji o nowym produkcie
- zachęcanie do zakupu

Wymagania:
- miła aparycja
- komunikatywność
- szukamy osób po 30tym roku życia (zarówno pań, jak i panowie)
- nie wymagamy wyglądu modelki ani doświadczenia!

Oferujemy:
- wynagrodzenie 250 zł netto za weekend
- pracę w godzinach pt 4h, sob 8h, nd.4h
- dla dobrych osób możliwość stałej współpracy
- pracę w renomowanych aptekach

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv i kilku zdjęć twarzy i sylwetki (max 500 kB!) albo linku do portfolio na adres gdansk@jobhouse.pl w temacie wpisując odpowiedni numer referencyjny:

HOS/FAR/WAW dla pracy w Warszawie
HOS/FAR/LOD dla pracy w Łodzi
HOS/FAR/KAT dla pracy w Katowicach
HOS/FAR/KRK dla pracy w Krakowie
HOS/FAR/POZ dla pracy w Poznaniu
HOS/FAR/BYD dla pracy w Bydgoszczy lub Toruniu
HOS/FAR/TRO dla pracy w Trójmieście
HOS/FAR/WRO dla pracy w Wrocław
HOS/FAR/RZE dla pracy w Rzeszowie lub Tarnowie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych

Ogłoszenia podobne

Facebook0EmailPinterest0Twitter0LinkedIn0Google+0DiggtumblrStumbleUpon0flattrbufferReddit0
Twoja ocena: dodaj ocenę
Ocena: 0 - 0 głosów
Dodaj do ulubionychObserwujeszObserwuj

brak tagów

362 wyświetleń ogłoszenia, 1 dzisiaj

Reklamy

Lokalizacja ogłoszenia

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje na temat autora ogłoszenia

  • Login: Jobhouse
  • Użytkownik od: 26 września 2012

Inne ogłoszenia użytkownika Jobhouse

  • No other ads by this poster found.
Zobacz ogłoszenia Jobhouse »

Ogłoszenia Rzeszów